İletişim

Otobilya Otomotiv İnşaat Tekstil Gıda ve Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez : Ostim Organize Sanayi Sitesi 1171/1 Sok. No:20 06370, Yenimahalle / ANKARA
Tel : +90 312 354 84 55
Faks : +90 312 385 25 62
E-mail otobilya@otobilya.com.tr
Kroki Google Harita
 
Fatih BİLDİRİR

Ostim Şube Sorumlusu

E-Posta: fatih@otobilya.com.tr
Telefon: (312) 354 84 55 (Dahili: 122)
 
 
İvedik Şube : İvedik Organize Sanayi Böl. Matbaacılar Sit. 35.Cad. Matsit İş. Merk. No:2/23 Yenimahalle / ANKARA
Tel : +90 312 394 59 29
Faks : +90 312 394 55 39
E-mail otobilya@otobilya.com.tr
Kroki Google Harita
 
Hakan ÖZTÜRK

İvedik Şube Sorumlusu

E-Posta: hakan@otobilya.com.tr
Telefon: (312) 394 59 27 (Dahili: 117)
 
 

Satış destek ekibimiz gerek ürün satışı ve temini gerekse de teknik konularda sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyacaktır.



Alaaddin ERDOĞAN

Satış Destek ve Satınalama Direktörü

E-Posta: alaaddin@otobilya.com.tr
Telefon: (312) 354 84 55 (Dahili: 128)
 

Hasan SALTIK

Satış Destek ve Satınalama Uzmanı

E-Posta: hasan@otobilya.com.tr
Telefon: (312) 354 84 55 (Dahili: 129)
 

Erhan KARAKAYA

Satış Destek ve Satınalama Uzmanı

E-Posta: erhan@otobilya.com.tr
Telefon: (312) 354 84 55 (Dahili: 127)
   

 

İletişim Formu

Adınız Soyadınız *
Telefon
E-posta *
Mesajınız *
Güvenlik Kodu *